بسیج شناسنامه پرافتخاری دارد و به شناسنامه‌های دیگران هم اصالت بخشد/ از مسیر مذا

ه گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، حجت‌الاسلام محمد محمدیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور با حضور در نشست سه‌هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی در مصلای تهران، اظهار داشت: امروز می‌خواهم درباره شناسنامه بسیج صحبت کنم که نگویند کسانی که شناسنامه ندارند حرف نزنند و انتقاد نکنند؛ بسیج شناسنامه بسیار پرافتخاری دارد که می‌تواند به شناسنامه‌های دیگران هم اصالت بخشد.

وی با بیان اینکه بسیج مجموعه‌ای بی‌ریشه و کم‌هویت نیست، عنوان کرد: بسیج ریشه در تاریخ دارد و پرافتخارترین تاریخ را ثبت کرده است، عقبه تاریخ بسیج به خط نورانی علویون برمی‌گردد که از زمان رسول خدا(ص) به پرچم‌داری امیرالمؤمنین(ع) شروع شده و امروز بسیج در ادامه و استمرار همان خط حرکت می‌کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: علویون پیروان حضرت علی‌بن ابی‌طالب(ع) درخشان‌ترین، زیباترین و پرافتخارترین خط موجود در تاریخ را ثبت کردند و بیشترین هزینه را طرفداران و پویندگان این خط در طول تاریخ متحمل شدند. بیشترین خون در این راه به‌‌روی زمین ریخته شده و بشریت بالاترین بهره را از حرکت این جریان دریافت کرده است.

حجت‌الاسلام محمدیان با اشاره به اینکه گذشته بسیجیان، ریشه بسیجیان و هویت بسیج به شیعیان امیرالمؤمنین(ع) می‌رسد، افزود: آینده بسیج، آینده روشنی است که ما معتقدیم روشن‌ترین افق در تاریخ از آن این خط است، آن هم حکومت جهانی و عدالت جهانی است.

/ 0 نظر / 29 بازدید