بسیج گنجنامه

بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی گنجنامه

مطالب اخیر وبگاه

لینک دوستان وبگاه

برچسب‌ها

طراح قالب

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت
باز این چه شورش است ... محرم آمد ... یاحسین ...
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) تفرش:
مجال حرکت جبهه دانشجویان بی‌بصیرت به سمت اهداف دشمن از استادان سکولار گرفته شود
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) تفرش با صدور بیانیه‌ای در خصوص پاکسازی دانشگاه‌ها از اساتید ناشایست عنوان کرده است: نباید مجالی برای اساتید سود جو، سکولار و مخالف اندیشه های اسلامی وجود داشته باشد تا بتوانند به دلخواه دشمنان جبهه دانشجویان بی بصیرت را به سمت اهداف دشمن قسم خورده انقلاب اسلامی حرکت دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، در بخشی از بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) تفرش در خصوص پاکسازی دانشگاه‌ها از استادان ناشایست آمده است: بخش قابل توجهی از مسئولیت اسلامی کردن دانشگاه ها به اساتید دانشگاه مرتبط می شود، باید این استادان، دین را به خوبی فهمیده و درک درستی نسبت به آن داشته و متدین باشند؛ یعنی اینکه با نگاه حداکثری به دین آن را محوریت تمام فعالیت های خود بدانند.
 
این بیانیه در ادامه آورده است: استادان دانشگاه اسلامی باید اهل پژوهش و تحقیق باشند، بدین معنی که باید تولید علم را در صدر برنامه های خود قرار دهند تا اینکه تنها به فکر توزیع علم باشند.
 
این بیانیه در بخش دیگری می افزاید: اکنون به دلیل ساختار نامناسب گزینش اساتید اسلامی بعضا شاهد موفقیت و پیشرفت اساتید ناسازگار با معیارهای اسلامی هستم که برای تسریع بخشیدن به حرکت دانشگاه ها به سمت اسلامی شدن اولا باید جلوی ورود اساتید سکولار به دانشگاه ها گرفته شود و ثانیا آنقدر اندک اساتید سکولار در تنگنا قرار گیرند که خود از صحنه فعالیت خارج شوند.
 

نگارندگان این بیانیه در بخش دیگری از این بیانیه آورده اند: پرچم داری پاکسازی فضای دانشگاه از اساتید ناشایست و نالایق در تمام دانشگاه های کشور بر بسیج اساتید دانشگاهها تکلیف است و از همه اقشار جامعه بخصوص روسای دانشگاه ها و در صدر آنها وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواستاریم تا به این امر تسریع بخشند و با تمام قوا به حمایت از این مهم اقدام کنند.

منبعتاريخ : ۱۳۸٩/۱۱/۱۱ | ٥:٠٧ ‎ب.ظ | نويسنده : کیوان مجیدی
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد...
طراحی و بهینه سازی قالب : ثامن تم ( علیرضا حقیقت )