بسیج گنجنامه

بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی گنجنامه

مطالب اخیر وبگاه

لینک دوستان وبگاه

برچسب‌ها

طراح قالب

ثامن تم؛مرجع قالب و ابزار مذهبی وبلاگ و سایت
باز این چه شورش است ... محرم آمد ... یاحسین ...

«همه‌ی گزینه‌ها روی میز است»؛ جمله‌ی شناخته‌شده‌ی رئیس‌جمهور آمریکا که در چند سال اخیر، چند بار آن را درباره‌ی ایران به کار برده است. این جمله‌ گویا به مذاق ساکنان تل‌آویو و حیفا نیز خوش آمده است. حتی وزیر دفاع رژیم صهیونیستی هم چند روز قبل، آن را تکرار کرد. آن‌قدر رابطه‌ی بین این جمله و رژیم صهیونیستی روشن است که بسیاری از تحلیل‌گران آن را ناشی از فشار لابی صهیونیستی بر آقای رئیس می‌دانند، زیرا خیلی‌ها -و از جمله خود سران آمریکا- خوب می‌دانند که آمریکا نه توان ماجراجویی جدید در منطقه را دارد و نه امکان رویارویی با جمهوری اسلامی ایران را.

دو سال قبل هم که رئیس‌جمهور آمریکا این جمله را به زبان آورد، رهبر انقلاب این‌گونه گفتند که: «یک جمله هم راجع به این تهدیدهاى آمریکا عرض بکنیم. مرتباً تهدید می‌کنند؛ تهدید به این زبان: همه‌ى گزینه‌ها روى میز است! یعنى حتى گزینه‌ى جنگ. این، تهدید به جنگ است با این زبان. خب، این تهدید به جنگ، به ضرر آمریکاست.» (خطبه‌های نماز جمعه‌ی تهران، ۱۳۹۰/۱۱/۱۴)

 

http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/22264/smpf.jpg

نویسنده مهدی سرشار در ۱۳٩٢/۱/۱٩ | نظرات ()

اگر شجره‌ی جهاد با طرحی خردمندانه و روحیه‌ای دلیرانه آبیاری شود، میوه‌ی آن خلق یک حماسه است؛ چه ظاهرش پیروزی باشد چون بدر و چه در ظاهر شکست باشد چون کربلا. عرصه‌ی چنین جهادی به جنگ نظامی نیز محدود نیست. می‌توان از یک قرارداد استعماری نیز، حماسه‌ای همچون تحریم تنباکو را آفرید که نمونه‌ای از جهادی خردمندانه در اقتصاد بود و تا سال‌ها خاطر دشمنان را پریشان ساخت. هرچند امروز هدف جهاد ما بسی فراتر رفته است و دیگر در کاهش وابستگی به محصولات خارجی و قالب سلبی خلاصه نمی‌شود، تمایزی که می‌تواند جهاد اقتصادی امروز ملت ایران را به یک تجربه‌ی تاریخی نو و یک سرمشق تبدیل کند، وجه سازنده و ایجابی آن است؛ یعنی در این‌که نشان دهیم می‌توان با حصر اقتصادی نیز (نه تنها برپا ایستاد بلکه) به پیشرفت و عدالت نزدیک شد.

نویسنده مهدی سرشار در ۱۳٩٢/۱/۱٩ | نظرات ()

سخت مشغول عبادت و بندگی بود. روزها روزه می گرفت و شب ها را به مناجات می گذراند. از عبادت و خلوت سیر نمی شد. چهل روزی می شد که به خانه خدیجه نرفته بود و در خانه فاطمه بنت اسد مادر علی اعتکاف کرده بود. به خدیجه گفته بود به فرمان خداوند از او کناره گیری کرده. این چهل روز بر خدیجه و محمد چهل سال می نمود تا این که پیک خداوندگار از عرش اعلی پا به عالم خاک نهاد و نزد محمد آمد. محمد دگر جبرئیل را به خوبی می شناخت. جبرئیل گفت: حضرت حق سلام می رسانند و می فرمایند: «ای محمد خود را برای تحفه ما آماده کن.» وقتی رسول خدا پرسید: «چه تحفه ای؟» جبرئیل هم نمی دانست.

برچسب ها : فاطمه(س)
نویسنده مهدی سرشار در ۱۳٩٢/۱/۱۸ | نظرات ()

اولین کتاب جامع الکترونیکی اندروید "حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم" در ایران، حاوی بخش های ذیل است:
تاریخ زندگانی پیامبر (ص)
قرآن مجید معجزه بزرگ پیغمبر (ص)
حدیث کساء و اهل بیت پیامبر (ص)
پیامبر (ص) و ایرانیان
اخلاق و فضائل پیغمبر (ص)
سیره پیامبر (ص)
سخنان پیامبر (ص)
پیامبر (ص) ، زیارت و توسل
پیامبر اعظم (ص) در آیینه قرآن
پیامبر (ص) در کلام امیر المومنین (ع)
پیامبر (ص) از نگاه اندیشمندان غیر مسلمان
پیامبر (ص) در آینه ادب و هنر
به همراه متن و پخش صوتی :
زیارت نامه حضرت محمد (ص)** هزینه استفاده از این برنامه ذکر یک صلوات بر رسول اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهر ایشان است

برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

منبع :www.yjc.ir

برچسب ها : دانلود
نویسنده مهدی سرشار در ۱۳٩٢/۱/٥ | نظرات ()

 این نرم افزار دارای امکانات فراوانی است که از جمله آن  می توان به قرات آیات با صوت بسیار زیبا و دلنشین و نیز ترجمه صحیح آیات به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی اشاره کرد.

 در ضمن این نرم افزار یک نرم افزار بین المللی است و از زبانهای مختلفی مانند Arabic, Bosnian, Dutch, English, French, German, Hebrew, Indonesian, Kurdish, Malay, Persian, Pashto, Russian, Spanish, Tatar, Tatar (Turkish transliteration), Turkish, Urdu, Uzbek پشتیبانی می کند که شما برای استفاده از آن می توانید زبان فارسی را انتخاب کنید.

برچسب ها : دانلود
نویسنده مهدی سرشار در ۱۳٩٢/۱/٤ | نظرات ()
"بانوی محدثه"، "اهداف آفرینش در سخن فاطمه زهرا"، "فاطمه‌سلام‌الله‌علیها خود را معرفی می‌کند"، "فدک بهانه بیان حقایق"، "فریاد هل من ناصر فاطمه" از جمله عناوین این کتاب الکترونیک هستند.
مرکز تحقیقات رایانه‌ای قائمیه اصفهان، مجموعه 55 سخنرانی آیت‌الله مصباح یزدی در شرح خطبه فدکیه را در قالب کتابی الکترونیک منتشر کرده است.

 


عناوین اصلی کتاب شامل:

پیشگفتار؛ وحدت و اختلاف؛ وحدت و اختلاف؛ وحدت بر مدار حق؛ فدک بهانه بیان حقایق؛ تفاوت های حمد، شکر و ثنا؛ بانوی محدَّثه؛ دریای نعم الهی؛ شکر نعم الهی؛ حقیقت توحید؛ انواع خداشناسی؛ امکان شناخت خدا؛ افعال الهی؛ هدف آفرینش؛ اهداف آفرینش در سخن فاطمه زهرا سلام الله علیها؛ برگزیده خدا؛ عالم نور؛ فلسفه نبوت؛ اصالت توحید و عرضى بودن شرک؛ رسالت های پیامبر؛ صراط مستقیم؛ لقای دوست؛ کتاب خدا؛ اصالت ایمان؛ نماز درهم شکننده تکبر؛ زکات پاک کننده جان و مال؛ روزه، تمرین اخلاص و حج، مظهر شکوه دین؛ عدالت، اطاعت، امامت؛ جهاد، عزت بخش اسلام؛ صبر، راز رسیدن به پاداش؛ امر به معروف، مصلحتی فراگیر؛ حکمت و آثار نیکی به والدین؛ مبانی فلسفی حقوق جزای اسلامی؛ پای بندی به تعهد، نردبان تکامل؛ امنیت جسمی، روانی و مالی زمینه ساز رشد انسان؛ شرک، دشمن ترین دشمن؛ اطاعت از الله، ریسمان نجات؛ فاطمه سلام الله علیها خود را معرفی می کند؛ فاطمه سلام الله علیها از خدمات رسول خدا می گوید؛ فضایل امیرالمؤمنین و رذایل دشمنانش؛ تیغ نفاق بر پیکر امت اسلامی؛ قرآن؛ معیار حق و منبع قانون؛ فتنه سقیفه از زبان فاطمه (سلام الله علیها)؛ احتجاجات حضرت فاطمه سلام الله علیها برای عدم صلاحیت خلفا؛ راهکارهای ایجاد وحدت مذاهب اسلامی؛ افشای عدم صلاحیت خلفا در کلام حضرت فاطمه سلام الله علیها؛ چکیده مباحث گذشته؛ فاطمه سلام الله علیها با انصار سخن می گوید؛ فریاد هل من ناصر فاطمه سلام الله علیها؛ واپسین احتجاج؛ شگردهای شیطانی بر علیه فاطمه سلام الله علیها؛ اجماعی دروغین بر علیه فاطمه سلام الله علیها؛ آیات خطبه فاطمه سلام الله علیها؛ دفاع از ولایت در بستر بیماری؛ اگر علی علیه السلام حاکم می شد ...


برای دانلود نسخه جاوا اینجا را کلیک کنید

برای دانلود نسخه اندروید اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود نسخه PDFاینجا را کلیک کنید.

برچسب ها : دانلود
نویسنده مهدی سرشار در ۱۳٩٢/۱/۳ | نظرات ()
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد...
طراحی و بهینه سازی قالب : ثامن تم ( علیرضا حقیقت )